Znovu zasněžujeme

11858_1246910816425_1339072731_30898338_2513778_n1Po přerušení nám počasí od sobotního odpoledne opět dovolilo zasněžovat. Teploty a vítr ale nejsou zdaleka ideální a předpověď slibuje výrazné oteplení. Stále tedy nemáme termín zahájení provozu, ale uděláme maximum pro co nejrychlejší a nejkvalitnější start sezóny. Budeme včas informovat.

28.11.2016 – vyrábíme sníh

1644Od pondělního večera vyrábíme na Pekláku sníh pro novou lyžařskou sezónu. O postupu prací Vás budeme informovat . Tak se na Vás snad již brzy těšíme. Na shledanou na Pekláku.

plakaty-2016_6

Letošní letní sezóna ukončena.

Děkujeme všem za podporu našeho bikeparku! Nastává opět období prací a připrav na další sezónu a my se budeme ze všech sil snažit, aby se vám u nás líbilo i nadále a mohli jsme na jaře naservírovat co nejvíc novinek! 😉

end

8. a 9. říjen – poslední víkend letošní sezóny a sobotní večerní pojezd Airline + káry

Dovolujeme si Vás pozvat na poslední víkend letošní letní sezóny. V sobotu 8.10. jezdíme 10-  21 hodin !!!
V neděli 9.10. 10-18 hodin.
Dorazte na Peklák a vyzkoušejte neopakovatelnou atmosféru ježdění na uměle osvětlené Airline nebo kárách !!!
Všichni kdo si během soboty zakoupí jakoukoliv časovou jízdenku (2 hodiny,4 hodiny, celodenní) mají večerní ježdění grátis !!! Pro káry platí běžné jízdné.

Těšíme se na vás.

1-airnight_1

Jezdíme o víkendech + 28.9. vždy 10-18 hodin.

img-20160910-wa0001O víkendu se na Vás těšíme v našem Bike parku a na terénních kárách. Všechny tratě včetně zbrusu nové Airline budou otevřeny, tak dorazte na test. Jezdíme 10-18 hodin.

28.9. (středa, státní svátek)  otevřeno taktéž 10-18 hodin.

Těšíme se na Vás.

Výsledky Pekelného down hillu 2016 !!!!!!!

championDěkujeme všem jezdcům za účast, divákům za atmosféru, přírodě za počasí, firmám Redbull, Haven, Shot board shop, Sport Bárt a RV cykloservis za podporu.

Zde najdete výsledkovou listinu.

Report z Dolekop.com

Odkazy na videa:
MAD Pekelný downhill
Vláček

Okazy na fotogalerie:
Jiří Smyčka
Carolf
Michal

1-pekelnydownhill 6-2

Zdravíme všechny fanoušky, bikerky a bikery !

Po roce opět pořádáme další pokračování závodů ve sjezdu horských kol v našem bikeparku Peklák v České Třebové. Struktura akce bude obdobná jak tomu bylo v předešlých ročnících, takže není třeba nijak podrobně vysvětlovat. Ve stručnosti Vám popíšeme průběh dne a závěrem nebude chybět souhrn všeho důležitého!

Závody jsou veřejnosti otevřené, takže se může zaregistrovat kdokoliv, co bude mít zájem. U mladších 15 let požadujeme doprovod dospělé osoby! Kategorie budou pouze dvě a to jedna pro muže a druhá pro ženy. Závodní tratě se pojedou Rolling Stones a Malinovka. Na každou trať máte dva pokusy, z čehož ty lepší se sečtou. Pro dámy nejnáročnější vrchní část Rolling Stones převedeme přes modrou trať Rodeo.

Podmínka pro každého závodníka je mít integrální přilbu!

Mezi závodem na první a druhé trati proběhne závod dobrovolníků ve skoku na finálním dvojáku. Autor nejatraktivnějšího poletu získá startovné zpět!

Součástí akce bude také slavnostní otevření nově zrekonstruované a prodloužené trati Airline.

Po závěrečném vyhlášení vítězů bude následovat posezení a grilovačka v areálu. Bike gril bude k dispozici všem – co si kdo donese, to si udělá.

Na náš závod dorazí i  REDBULL SAURUS. Tento přestavěný Land Rover v sobě ukrývá spoustu decibelu muziky, které vypustí během akce. Tak si ho nenechte ujít. Více infa o autě na www.redbull.cz/saurus

Následuje souhrn všeho důležitého:

– registrace od 9:30

– online registrace nebude

– trénink od 10:00

– start závodu 13:00

– startovné 350,- obsahuje: celodenní permice, oběd, 1xdrink, startovní číslo

– 2 kategorie: ženy, muži

– soutěž o nejlepší skok – získej startovné zpět

– tombola o bikerské ceny

– večer bike gril – každý z vlastních zásob

– otevření nové tratě Airline

– veškeré dotazy pište buď sem do zpráv na naší oficiální FB stánku nebo na bikepark@peklak.cz

– pro rychlé vyřízení dotazů volejte na tel. 731125800

Jak zájemce o závod, tak i nadšence pro rekreační jízdu a hlavně i spousty fanoušků a diváků zveme na tu naší pekelnou jízdu. Moc se na Vás všechny těšíme! Tak na viděnou na Pekláku 😉