Plán tratí

Máme připraveno 7 tratí různých obtížností.
Modré tratě – snadné, určené všem kteří si chtějí tento sport vyzkoušet.

Mechovka – naše nejvyhlazenější a trať – bez výrazných kořenů, se spoustou lávek a vysypaných zatáček. Dolní část je prudší, dá se objet přes sjezdovku.
Rodeo – naše druhá úroveň, ideální pro jezdce kteří již zvládají Mechovku a chtějí zkusit něco náročnějšího, zkušení jezdci si na ní užijí spoustu zábavy.

Červené tratě – vyšší náročnost pro již zkušenější jezdce, plné skoků a překážek (vše objízdné).

Malinovka– jedna z našich závodních tratí, v horní části zpevněná,  následuje přescesťák (největší skok této trati – objízdný), po lesní pasáži další menší přescesťák, klopka, wallride, tobogán klopenek, rockgarden, mega dřevěnná klopka, výjezd na sjezdovku, hned zpátky do lesa malým posíláčkem, schody, peklácká rokle a dva finálové skoky – 800m metrů na kterých se nebudete ani chvíli nudit.
Korida– hravá náročnější trať se slavným skokem Mr. Shit a velkým mega přescesťákem. V dolní části se napojuje na Rodeo.
Airline – plná poletů přímo po sjezdovce, napojuje se na Malinovku.

Černé tratě – tratě nejvyšší náročnosti, pro velmi zkušené jezdce.

Rolling Stones – náročná závodní  trať, v horní části zpevněná, přes menší skok se rovnou dostanete do nejprudší pasáže Rock Kurve, poté motanice lesem s několika skoky, další prudká pasáž, mostek, přescesťák, paletovka, další skok , následně se napojíte na trať Rodeo.
Rockn´Roll – méně agresivní než Rolling Stones, v horní části zpevněná, střední prudší část v dolní části již jednodušší.

mapa_letak_web