Ceníky platné v zimním období 2016 / 2017

Senior sleva- platí pro návštěvníky nad 60 let věku. Po předložení dokladu o věku  platí pro seniory stejné ceny jako je dětské jízdné.
Časová jízdenka platí pouze pro den kdy byla zakoupena.
Denní kurz se rozumí skupina návštěvníků o minimálním množství 15 osob, nutno dodat jmenný seznam.

att00096Bonus pro klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra – 30 minut k časové jízdence na 1 hodinu, 2 hodiny , 3 hodiny nebo 4 hodiny dle platného ceníku.  (Pozn. Jízdenka musí být vystavena na osobu totožnou s průkazem pojištěnce.)

 

  • Odbavovací systém je řešen formou bezdotykových čipových karet, kterou si zákazníci pořizují do osobního vlastnictví za cenu 100,- Kč, nebo jednorázovými kartamy s čárovým kódem.
  • Jízdenky jsou časově omezeny tak, že jízdenka je nejdříve použitelná až po uplynutí stanoveného časového úseku od předchozího použití.
  • V případě omezeného provozu na dolní části sjezdovky (svah zkrácen na cca 500 m) je bodový odečet 8 bodů  (po-pá 9-16 hod) a 10 bodů v ostatních časech.
  • Odbavovací systém je řešen formou bezdotykových čipových karet a jednorázových karet s čárovým kódem

Projekt „Rekreační a sportovní středisko Regionu Orlicko – Třebovsko: Sjezdový areál Peklák“, Reg. č.: CZ.04.1.05/4.2.00.3/0842,  byl financován  za spoluúčasti strukturálních fondů EU SROP, Pardubického kraje a Města Česká Třebová